Fotografowanie kąpielisk i miejsc rekreacji

KONTAKT

Krosno - Dodane przez polskaplazowa1 (osoba prywatna) -


Pełna treść ogłoszenia Fotografowanie kąpielisk i miejsc rekreacji

Szukamy osób, do sfotografowania miejsc rekreacji głównie w mieście oraz wybranych w danym regionie, a są to plaże, kąpieliska, czy też polany biwakowe nad zbiornikami wodnymi, rzekami. Mogą to być zarówno same plaże bez infrastruktury, ale odwiedzane przez ludzi latem, jak i miejsca z infrastrukturą wypoczynkową, sanitarną, itp. (ośrodki wczasowe nad jeziorem, kempingi z domkami nad jeziorem).
Wymagane jest:
- posiadanie lustrzanki cyfrowej
- podstawowa umiejętność kadrowania i zasad robienia zdjęć
- mobilność w przypadku,m gdy jesteś zapalonym rowerzystą i w planach jesteś w stanie odwiedzić miejsca w bliskim sąsiedztwie miasta również, w takiej sytuacji posiadanie samochodu nie jest wymagane

Oczekiwany zakres prac dla 1 przykładowego miejsca:
sfotografowanie plaży i infrastruktury towarzyszącej, jeziora i drogi dojazdowej oraz nakręcenie krótkiego filmu poglądowego. Zdjęcia muszą być wykonane przy słonecznej pogodzie, na plaży powinno znajdować się minimum 15 osób.
Uzyskanie powyższej sytuacji jest pewne w słoneczny weekend w zalecanych godzinach od 11.00 do 16.00.
uzupełnienie formularza dotyczącego danego miejsca, zawierającego informacje o warunkach wypoczynku, ilości wczasowiczów, cenach wejścia (jeśli są), sanitariatach, minusach i plusach.miejsca wypoczynku.
oznaczenie na mapie miejsca, w którym wykonaliśmy zdjęcia (zrzut ekranu). Najlepszy do tego jest Geoportal:. W okienko 'szukaj' wpisujemy naszą miejscowość (np. Kryspinów), za parę sekund program podstawia nam miejscowość, na którą klikamy. Po kilkunastu sekundach otrzymujemy zdjęcie lotnicze miejscowości. Krzyżyk jest punktem odniesienia, który posiada współrzędne wyświetlane w lewym dolnym rogu.
spisanie, ewentualnie sfotografowanie usług w sąsiedztwie plaży/kąpieliska, tj. sklep, noclegi, wypożyczalnia, wędkowanie, agroturystyka, restauracja itp. (dane tj. adres, telefon, e-mail, strona www)
Posiadamy bazę danych około 800 śródlądowych kąpielisk dla całej Polski, więc przekażemy Państwu nazwy miejscowości i akwenów do odwiedzenia. Osobom, które spełnią wymagania prześlemy dokładną listę miejsc do odwiedzenia w ich regionie.
Wynagrodzenie za opracowanie jednego miejsca (min. 10 fotografii, informacje, wypełniony formularz) to 30zł netto.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Prześlemy wtedy dokładne dane dotyczące miejsc oraz formularz . Prace wykonywane będą w oparciu o umowę o dzieło.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: polskaplazowa@o2.pl
Z wybranymi osobami skontaktujemy się mailowo.

Mapa KrosnoProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Fotografowanie kąpielisk i miejsc rekreacji


Polecane, ciekawe strony z Krosna. Prowadzisz serwis o Krośnie lub zwiazany z Krosno - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Biuro Promocji !Zobacz stronę walba.eu !Zobacz stronę Mały Pływak !Zobacz stronę Klub Działalności Podwodnej ALBI Krosno !Zobacz stronę Hobby-Model !Zobacz stronę Krosno 112 !Zobacz stronę Zamex Krosno !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Nasze Krosno zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Krosna: Jasło ogłoszenia - Sanok darmowe ogłoszenia - Rzeszów ogłoszenia bezpłatne - Gorlice ogłoszenia - Dębica sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Nasze Krosno wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj