Zostań trenerem / koordynatorem piłki nożnej

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez m.wolf (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zostań trenerem / koordynatorem piłki nożnej

Jesteś trenerem piłkarskim? Lubisz pracować z dziećmi? Jesteś osobą kontaktową? Jeśli tak, ta praca jest dla Ciebie!

Akademia Piłkarska Reissa jest jedną z najszybciej rozwijających się szkółek piłkarskich z ponad 80 lokalizacjami na terenie Wielkopolski i województw ościennych. W zajęciach biorą udział dzieci już od 4-go roku życia.

Poszukiwany jest kandydat na stanowisko trenera/koordynatora na terenie Bydgoszczy.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie,
- pracę w dogodnych godzinach,
- możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach trenerskich i innych projektach Akademii,
- oprócz stałej stawki - system premiowy.

Obowiązki:
- samodzielne prowadzenie grup treningowych w Bydgoszczy,
- organizacja i zarządzanie działalnością szkółki piłkarskiej na terenie miasta,
- prowadzenie ciągłych działań promocyjnych szkółki piłkarskiej w mieście.

Wymagania:
- uprawnienia instruktorskie/trenerskie z piłki nożnej,
- dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,
- zaangażowanie w pracy z dziećmi,
- pasjonowanie się piłką nożną.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie CV drogą mailową.

Mapa BydgoszczProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zostań trenerem / koordynatorem piłki nożnej

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję