Specjalista ds. przetargów na organizację szkoleń

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez nabor1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. przetargów na organizację szkoleń

Instytucja szkoleniowa zatrudni specjalistę ds. przetargów na organizację szkoleń.
Zakres obowiązków:
analiza rynku przetargów, wyszukiwanie ogłoszeń,
analiza SIWZ,
nadzorowanie od strony organizacyjnej wdrażania umów zawartych w wyniku wygrania przetargu,
przygotowanie ofert przetargowych,
kompleksową obsługę postępowania przetargowego,
kompletowanie dokumentacji dotyczącej przetargów,
uzyskiwanie akceptacji i dostarczanie dokumentów podmiotom ogłaszającym przetarg,
archiwizacja dokumentacji przetargowej,
monitoring postępowań przetargowych,
zbieranie informacji o przetargach i wyszukiwanie nowych możliwości.
Wymagania:
doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych (najlepiej na organizację szkoleń)
wykształcenie wyższe, preferowane kierunki administracyjne lub prawo,
znajomość ustawy o zamówieniach publicznych oraz procedur przetargowych,
samodzielność i dobra organizacja pracy,
zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
mile widziane doświadczenie przy organizacji szkoleń i znajomość branży szkoleniowej, praca przy projektach finansowanych z EFS.
Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych.
Prosimy w tytule wiadomości wpisać stanowisko, na które Państwo aplikują oraz zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Mapa BydgoszczProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. przetargów na organizację szkoleń

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję