Przedstawiciel Handlowy (sprzedaż bezpośrednia)

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez wspolpraca4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel Handlowy (sprzedaż bezpośrednia)

Lubisz rozmawiać z ludźmi, masz dar przekonywania, chętnie doradzisz i pomożesz podjąć decyzję ? Szukamy Ciebie !

OPTIMO Sp. z o.o. ogólnopolski partner Orange Polska, lidera na rynku telekomunikacyjny, poszukuje do działu handlowego kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:
- Aktywna sprzedaż produktów i usług telekomunikacyjnych firmy Orange na powierzonym terenie ( D2D)
- Pozyskiwanie Klientów indywidualnych
- Realizacja założonych celów sprzedażowych
- Wdrażanie działań marketingowych na terenie dzielnic Warszawy

Gwarantujemy :
- elastyczne formy współpracy: działalność gospodarcza, umowy zlecenie/dzieło
- bardzo atrakcyjny system płacowy:pensja podstawowa +prowizja uzależniona od wyników w pracy,
- najwyższe prowizje w kraju
- bezpłatne szkolenia oraz wsparcie przez cały czas pracy
- atrakcyjną lokalizację biura niedaleko Centrum z łatwym dojazdem z każdej części miasta
- elastyczne godziny pracy

Oczekujemy:
- doświadczenia w sprzedaży lub/i w budowaniu relacji z Klientami
- łatwości w nawiązywania kontaktów, komunikatywności i kultury osobistej
- skuteczności w realizacji zakładanych celów
- samodzielności w działaniu, zaangażowania
- przedsiębiorczości i otwartości na wyzwania
- zainteresowania nowymi technologiami
- posiadanie prawa jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży Door2Door, w branży tv kablowej lub telekomunikacyjnej.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Mapa BydgoszczProfil założony 9 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel Handlowy (sprzedaż bezpośrednia)

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję