Pracownik Magazynu

KONTAKT

Lisi Ogon - Dodane przez bydgoszcz.gdanska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Magazynu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 65-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Agencja zatrudnienia nr certyfikatu 412.

Manpower dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownika Magazynu(praca tymczasowa)
Nr ref.: MAR/006/IOL

Miejsce pracy: Lisi Ogon

Obowiązki:

obsługa wózka widłowego,
rozładunek i załadunek dostaw,
zapewnienie sprawnej obsługi wydziału pod względem
gospodarki magazynowej.

Wymagania:

doświadczenie w pracy na magazynie min. roczne,
uprawnienia na wózki widłowe,
aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

umowa o pracę,
wynagrodzenie stałe + system premiowy,
pracę w przyjaznym zespole.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa Lisi OgonProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Magazynu

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję