Pracownik magazynowy- naprawa palet

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez bydgoszcz42 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik magazynowy- naprawa palet

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Gunthersleben

OPIS STANOWISKA:

ręczna naprawa palet przy pomocy elektronarzędzi

praca w systemie norm magazynowych

system 2- zmianowy bądź 1- zmianowy

WYMAGANIA:

mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym

doświadczenie przy naprawie palet mile widziane

duża sprawność oraz tężyzna fizyczna

dynamika pracy

mile widziany własny samochód

OFERUJEMY:

pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny

zakwaterowanie na terenie Niemiec

opiekę polskiego koordynatora w Niemczech

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa BydgoszczProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik magazynowy- naprawa palet

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję