Pielęgniarki-2000EUR ok. Monachium,Mieszkanie , 24dni Urlop

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez rekrutacja58 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pielęgniarki-2000EUR ok. Monachium,Mieszkanie , 24dni Urlop

Opis oferty pracy:
Poszukujemy Pielęgniarek (różne specjalizacje) - Praca w Niemczech
wymagany język niemiecki na poziomie min. B1 - B2
Miejsce pracy: Ulm / Badenia Wirtembergia
Opis stanowiska: Praca Pielęgniarki w systemie 15 dni pracy , 15 dni wolnego przy założeniu 12 godzinnych dyżurów.

Firma TwojaOpieka24, zajmująca się pośrednictwem pracy na terenie Niemiec, poszukuje dla swojego klienta w Niemczech Pielęgniarek z różnymi specjalizacjami .

Wymagania:
doświadczenie zawodowe
wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie B2,
wykształcenie w zawodzie pielęgniarki potwierdzone dyplomem

Oferujemy:
bardzo dobre zarobki,
stabilne wynagrodzenie na niemieckich warunkach
niemiecka umowa o pracę
możliwość kwaterunku służbowego
możliwość dalszego kształcenia językowego i zawodowego
dodatki socjalne.

JEŚLI ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA wyślij swoje CV i skany dokumentów na maila poprzez formularz www
lub skontaktuj się z nami
telefonicznie: 71 780 61 34

Uwaga szukamy pielęgniarek w całej Polsce. Jeżeli nie znasz języka a Twoje koleżanki go znają , poleć je nam.

Poszukujemy również Lekarzy zainteresowanych pracą w Niemczech
Znasz kogoś z branży kto chce pracować w Niemczech , przekaż mu kontakt od nas .

Wrocław
Tel. + 48 780 61 34

BIURO CZYNNE W GODZINACH - 10.00 - 17.00

Mapa BydgoszczProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pielęgniarki-2000EUR ok. Monachium,Mieszkanie , 24dni Urlop

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję