Network engineer/ Inżynier ds. Sieci

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez bydgoszcz42 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Network engineer/ Inżynier ds. Sieci

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta z branży usług w zakresie infrastruktury ICT pracownika na stanowisku:

Network engineer/ Inżynier ds. Sieci Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków :

Konfiguracja urządzeń sieciowych

Testowanie i wdrażanie systemów i sieci w celu dostarczenia najlepszej kontroli technicznej

Diagnozowanie i usuwanie problemów w sieci IP

Udział w tworzeniu materiałów szkoleniowych

Utrzymywanie dobrych relacji i współpraca z obecnymi klientami

Współtworzenie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne

Certyfikat Cisco CCNA

Mile widziane certyfikaty Cisco CCNP lub CCIE

Doświadczenie w konfiguracji, zarządzaniu i projektowaniu sieci teleinformatycznych

Znajomość technologii sieciowych na poziomie certyfikacji Cisco CCNP

Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie min. na poziomie B2

Zdolności interpersonalne w komunikacji z klientem

Wysoki poziom motywacji do rozwijania własnych umiejętności

Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, również pod presją czasu

Umiejętność pracy w zespole

Odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:

zatrudnienie w Holandii dla dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku holenderskim

pracę i mieszkanie w międzynarodowym środowisku

atrakcyjne wynagrodzenie

możliwość rozwoju zawodowego

wymarzoną atmosferę w pracy

Prosimy w CV o zapisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa BydgoszczProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Network engineer/ Inżynier ds. Sieci

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję