Merchandiser Bydgoszcz praca dodatkowa

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez praca_m (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Merchandiser Bydgoszcz praca dodatkowa

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do stałej, dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w marketach budowlanych.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser/promotor,
Mile widziane uprawnienia elektryczne - SEP

Czas pracy:
2 wizyty w tygodniu w markecie budowlanym, jedna wizyta trwa 2 godziny, (łącznie 16 godzin miesięcznie/market) dział Oświetlenie; dni i godziny pracy dowolne 13,00 zł brutto godzina

Obowiązki:
Dbałość o estetykę ekspozycji;
Wywieszanie brakujących lamp na ekspozycję;
Podłączanie lamp na ekspozycji,
Wymiana żarówek;
Systematyczne raportowanie;

Oferujemy:
Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie przy prestiżowych markach
Zdobycie cennego doświadczenia
Miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres e mail w temacie wpisując: Merchandiser Bydgoszcz praca dodatkowa

Mapa BydgoszczProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Merchandiser Bydgoszcz praca dodatkowa

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję