MENAGER DS.ODSZKODOWAŃ

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez wader11 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia MENAGER DS.ODSZKODOWAŃ

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na specjalistów ds. odszkodowań, osób przedsiębiorczych cechujących się dużym zaangażowaniem i inicjatywą.

Do zadań specjalistów ds. odszkodowań należy:
samodzielne wyszukanie osób poszkodowanych, którym Centrum może udzielić pomocy w kwestii roszczenia odszkodowania przed TU lub przed innymi podmiotami
przedstawienie EUCO osobom poszkodowanym
gromadzenie dokumentacji od poszkodowanego

Po wykonaniu wyżej wymienionych czynności, współpracownicy przekazują dokumentację do centrum, gdzie wszelkie czynności prowadzenia sprawy przejmowane są przez pracowników EUCO.

Oferujemy:

współpracę opartą na umowie agencyjnej (dla osób prowadzących działalność gosp.) lub współpracę opartą na umowie o dzieło lub zlecenie,
szkolenia dla nowych i obecnych agentów
wysokie wynagrodzenie prowizyjne zgodne z planem kariery.
zaliczki po złożeniu sprawy do Kancelarii
fachową pomoc od menagerów i pracowników EUCO podczas przyjmowania spraw
możliwość rozwoju i realizacji planów zawodowych
współpracę pod nazwą EUROPEJSKIEGO CENTRUM ODSZKODOWAŃ największego centrum zajmującego się odszkodowaniami z największą skutecznością,
Zajmujemy się:
odszkodowaniami za wypadki komunikacyjne- OC,AC NNW
odszkodowaniami majątkowymi
oraz wieloma innymi kwestiami odszkodowawczymi

Każda sprawa jest prowadzona indywidualnie.

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie
zaangażowanie, dostęp do internetu.
wysokie zaangażowanie oraz samoorganizacja.
umiejętność pracy z ludźmi
nastawienie na osiąganie wyniku
ambicja i wysoka kultura osobista.
Mile widziani emerytowani i obecni policjanci, pracownicy służby zdrowia, rehabilitanci, specjaliści BHP, pracownicy firm ubezpieczeniowych.

Mile widziane:
Doświadczenie w branży odszkodowań, w kontaktach z klientem lub sprzedaży bezpośredniej.

Mapa BydgoszczProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - MENAGER DS.ODSZKODOWAŃ

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję