Kurs sternika motorowodnego w BYDGOSZCZY 28-30 pażdziernika 2016 z CHARTER.EDU.PL

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez Charter.edu.pl (firma) -

Kurs sternika motorowodnego w BYDGOSZCZY 28-30 pażdziernika 2016 z CHARTER.EDU.PL

Pełna treść ogłoszenia Kurs sternika motorowodnego w BYDGOSZCZY 28-30 pażdziernika 2016 z CHARTER.EDU.PL

Wszystkich chętnych motorowodniaków zapraszamy do Bydgoszczy w dniach 28 - 30.10.2016. Szkolimy się przez 3 dni w pięknych okolicznościach przyrody. Kurs zakończony jest egzaminem PZMiNW.

TERMIN: 28 - 30.10.2016 (start w piątek o 16:00)
MIEJSCE: Bydgoszcz, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2 .
CENA: 570 zł ( + egzamin)

Jest to propozycja dla osób rozpoczynających przygodę motorowodną.
Kurs obejmuje praktyczne podstawy obsługi małych łodzi motorowych oraz zagadnienia teoretyczne wymagane na stopień sternika motorowodnego (przepisy, locja śródlądowa, nawigacja, teoria manewrowania, ratownictwo).
Zdobądź patent uprawniający do:
- prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych,
- prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Część praktyczna przeprowadzana jest na łodzi motorowej otwartopokładowej RIB MARLIN (długości 4,80m) z silnikiem SUZUKI 60KM.

Każdy kursant otrzymuje podręcznik "Sternik motorowodny - podręcznik dla motorowodniaków + CD", książkę "404" - testy przygotowujące do egzaminów oraz linkę do nauki węzłów.
Szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym. Dodatkowy koszt: opłata za egzaminu i patent wg stawek PZMiNW - 300zł (dla uczniów i studentów do 26 roku życia - 150zł).

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia, mogą realizować swoje uprawnienia na jachtach motorowych o mocy silnika do 60kW.
Wymagania na stopień sternika motorowodnego:
1. Ukończone 14 lat
2. Zdanie egzaminu na stopień sternika motorowodnego


TERMIN: 28 - 30.10.2016 (start w piątek o 16:00)
MIEJSCE: Bydgoszcz, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2 .
CENA: 570 zł ( + egzamin)

Zapisz się już dziś!

Nasze kursy w innych miejscowościach i terminach, możecie zobaczyć w harmonogramie na naszej stronie.

Dla grupy chętnie zorganizujemy szkolenie w innym, uzgodnionym terminie i miejscu. Szczegóły można ustalić kontaktując się z biurem, lub umówić się na rozmowę z naszym przedstawicielem, który chętnie Państwa odwiedzi i przedstawi ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb!

Mapa BydgoszczProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kurs sternika motorowodnego w BYDGOSZCZY 28-30 pażdziernika 2016 z CHARTER.EDU.PL ,570 zł


Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bydgoszcz City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj