Kurs radiooperatora LRC w BYDGOSZCZY 06 marca 2016

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez Charter.edu.pl (firma) -

Kurs radiooperatora LRC w BYDGOSZCZY 06 marca 2016

Pełna treść ogłoszenia Kurs radiooperatora LRC w BYDGOSZCZY 06 marca 2016

Zapraszamy do Bydgoszczy na kurs LRC cały dzień intensywnej nauki i PRAKTYKI na naszych radiach. Przygotowujemy się do zdania egzaminu, ale przede wszystkim do radzenia sobie w każdej sytuacji NA MORZU.

TERMIN:06.03.2016 (niedziela), godz. 9:00
MIEJSCE: BYDGOSZCZ
CENA KURSU: LRC 550 zł + egzamin (145zł na konto UKE)

Świadectwo operatora łączności bliskiego zasięgu "SRC" uprawnia do obsługi urządzeń radiowych pracujących w systemie GMDSS na jachtach na obszarze morza A1. Jednak dalekomorskie wilki potrzebują certyfikatu LRC! Podczas żeglugi poza obszarem morza A1 wymagane jest posiadanie świadectwa radiooperatora dalekiego zasięgu (LRC). Szkolenie zawiera w sobie tematy z zakresu SRC, ale obejmuje także dodatkowe elementy takie jak: łączność pośredniofalowa, odbiór faksymili-radio SBB, łączność satelitarna, Inmarsat. Oczywiście każdy kurs kończymy egzaminem przed komisją Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Jesteśmy obecnie najlepiej wyposażoną szkołą radiooperatorów-żeglarzy. Posiadamy 6 radiotelefonów vhf-dsc, 2 radiostacje dalekiego zasięgu mf-hf (wszystkie dostosowane do szkoleń, co umożliwia ćwiczenia w rzeczywistych warunkach komunikacji z pełną funkcjonalnością urządzeń), radiopławy, transpondery, navtex, radiotelefony ręczne, symulator inmarsat-c, radia ssb, telefon satelitarny i sprzęt ais. Praktycznie ćwiczymy scenariusze wzywania pomocy, komunikacji ze stacją brzegową, łączność bezpieczeństwa i algorytmy postępowania dla odbiorcy wezwań pomocy. Nikt nie szkoli tak jak my!

Podczas kursów radiooperatora prowadzonych przez naszą szkołę, kursant otrzymuje:
1. niezbędnik żeglarza - Łączność bliskiego zasięgu na morzu Andrzeja Pochodaja
2. obszerny zestaw pytań egzaminacyjnych,
3. przykładowy test egzaminacyjny.

Każdy uczestnik szkolenia bierze udział w ćwiczeniach prowadzonych na działającym sprzęcie radiowym. Prezentujemy oraz objaśniamy obsługę i działanie navtex, epirb, sart, pośredniofalówek, telefonów satelitarnych. Przygotowujemy do zdania zarówno teoretycznego, jak i praktycznego egzaminu przed komisją Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Nasz kurs zakończony jest egzaminem przeprowadzanym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Opłata egzaminacyjna oraz wydania świadectwa - 125,-zł/os SRC lub 145,-zł/os LRC (wpłata na konto Urzędu Komunikacji Elektronicznej). Najbliższe egzaminy po naszym kursie znajdziecie na stronie.

Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie.
Zajrzyjcie też na naszego fejsbuka.

Dla grup liczących co najmniej sześć osób chętnie zorganizujemy szkolenie w innym, uzgodnionym terminie i miejscu. Szczegóły można ustalić kontaktując się z biurem, lub umówić się na rozmowę z naszym przedstawicielem, który chętnie Państwa odwiedzi i przedstawi ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb!

Zapraszamy również na inne nasze kursy kursy.

Kolejne nasze kursy SRC i LRC:
12.03.2016 - Bielsko-Biała
19.03.2016 Poznań
20.03.2016 Kraków
17.04.2016 - Poznań
07.05.2016 - Gdynia
03.07.2016 - Bydgoszcz
23.07.2016 - Bielsko-Biała

Zapisz się już dziś!

TERMIN:06.03.2016 (niedziela), godz. 9:00
MIEJSCE: BYDGOSZCZ
CENA KURSU: LRC 550 zł + egzamin (145zł na konto UKE)

Mapa BydgoszczProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kurs radiooperatora LRC w BYDGOSZCZY 06 marca 2016 ,550 zł


Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bydgoszcz City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj