Księgowy/Księgowa

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez kariera4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Księgowy/Księgowa

OFERTA PRACY
Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Oferta ważna do: 31.12.2014

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym oraz przedsiębiorstwem konsultingowym.
Świadczymy wysokiej jakości usługi dla przedsiębiorstw sektora MŚP wspomagające zarządzanie
w następujących obszarach:
Dyrektor finansowy na zasadach outsourcingu
Biuro rachunkowe z elementami rachunkowości zarządczej
pozyskiwanie Finansowania Zewnętrznego
dotacje unijne i in.
finansowanie bankowe
finansowanie pozabankowe
Analizy i ekspertyzy ekonomiczne
Doradztwo gospodarcze
Doradztwo prawne

Obecnie poszukujemy kandydatkę/ka na stanowisko Księgowa / Księgowy

Wymagania:
Co najmniej trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu księgi przychodów
i rozchodów w biurze rachunkowym
Co najmniej trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych
Wykształcenie wyższe
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Praktyczna umiejętność dokonywania rozliczeń z US, znajomość zagadnień podatkowych
Skrupulatność, umiejętności interpersonalne zaangażowanie oraz doskonałe umiejętności organizacyjne
Obowiązki:
Prowadzenie ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów oraz rejestru VAT
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - sporządzanie deklaracji do US, GUS
Proponowanie ulepszeń i udogodnień w obowiązujących procedurach
Raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie
Pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Przyjazne środowisko wspierające rozwój i nastawione na osiąganie sukcesów
Możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny pakiet szkoleniowy

Osoby zainteresowane propozycją, proszę o przesłanie krótkiego listu motywacyjnego oraz cv na adres e-mail. W temacie proszę wpisać PRACA KSIĘGOWOŚĆ BYDGOSZCZ.

Proszę o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Mapa BydgoszczProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Księgowy/Księgowa

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję