KLĄTWY I UROKI.RZUCANIE KLĄTW I UROKÓW.PROFESJONALNIE.MISTRZ MAGII.ODCZYNIANIE KLĄTW I UROKÓW,FATUM,NIEPOWODZEŃ,NIESZCZĘŚĆ,PECHA.

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez magus_aleksandrian1 (osoba prywatna) -

KLĄTWY I UROKI.RZUCANIE KLĄTW I UROKÓW.PROFESJONALNIE.MISTRZ MAGII.ODCZYNIANIE KLĄTW I UROKÓW,FATUM,NIEPOWODZEŃ,NIESZCZĘŚĆ,PECHA.

Pełna treść ogłoszenia KLĄTWY I UROKI.RZUCANIE KLĄTW I UROKÓW.PROFESJONALNIE.MISTRZ MAGII.ODCZYNIANIE KLĄTW I UROKÓW,FATUM,NIEPOWODZEŃ,NIESZCZĘŚĆ,PECHA.

MAGIA CEREMONIALNA. RZUCANIE KLĄTW I UROKÓW.
Klątwy:

Osobiste-rzucane na jedną osobę.
Samotności.
Rodzinne-rzucane na calą rodzinę.
Domowa-rzucana na czyjś dom jako miejsce przebywania.
Niepowodzeń.
Chorób.
Wypadków losowych.
Niezgody.
Klątwy pokoleniowe.
Klątwa kara- jako kara za przewinienia jakie dopuścila sie jakaś osoba.
Klątwy Voodoo.

KLĄTWY NA KONKRETNĄ SFERĘ ŻYCIA:

KLĄTWA:

Ubóstwa.
Klątwa strat materialnych,duchowych,emocjonalnych.
Klątwa ograniczająca intelektualnie.
Klątwa niepowodzeń w milości.
Klątwa niepowodzeń w sferze finansowej.
Klątwa bezplodności.

KLĄTWA EMOCJONALNA dotyczy sfery uczuciowej gdy żywimy do kogoś wrogość lub nienawiść albo przeciwnie milość i wtedy stosujemy rzucenie klątwy spętania milosnego.

ODCZYNIANIE KLĄTW I UROKÓW.
RYTUALY ODCZYNIAJĄCE KLĄTWY.
RYTUALY ZDEJMUJĄCE UROKI.

OCHRONA PRZED KLĄTWAMI:
Zaklęcie "finite incantatem"- Zaklęcie niwelujące dzialanie innych zaklęć.
Zaklęcie "mythal"- Zaklęcie ochronne przed klątwami.
Zaklęcie "impendimento"- Zaklęcie spowalniające dzialanie uroku lub klątwy lub broniące przed czarną magią.

Na kogo klątwy i kto jest ich celem?

Celem dzialania klątwy mogą być:
- Dlużnicy.
- Osoby nieuczciwe i o zlych zamiarach.
- Osoby falszywie pomawiające.
- Osoby które nadmiernie szczycą się swoim majątkiem,dorobkiem lub urodą.
- Osoby które zabraly ci coś cennego.
- Osoby przez których cierpisz z jakiegoś powodu.
- Osoby cudzolożące.
- Wszystkie osoby na które zachodzi potrzeba rzucenia klątwy,uroku,pecha lub niepowodzeń losowych.Przyczyny i początki dzialania klątwy.


Przyczyną klątwy mogą być objawy takie jak przy opętaniu, czy nawiedzeniu przez byty astralne :
- nadpobudliwość nerwowa,
- dążenie do samookaleczeń i robienie krzywdy innym,
- choroby przewlekłe, zwłaszcza na tle nerwowym,
- niepowodzenie życiowe,
- dręczenie przez innych
- nieporozumienia partnerskie,
- uzależnienie od innych,
- brak własnej woli i woli życia,
- koszmary w czasie snu, bezsenność, lęki,
- klaustrofobia,
- uczucie, jakby cały świat się zwalił nam na głowę,
- samotność.

Początek klątwy możemy zauważyć, gdy wszyscy bez żadnego powodu odwracają się od nas. Tracimy najbliższe nam osoby, lub cierpimy na skutek ich nieuleczalnych chorób. Przykładów można podawać mnóstwo, chociaż nie zawsze musi to być klątwa czy urok. Może to być zwykłe opętanie przez byty astralne. Boimy się lub wstydzimy się zwrócić do kogoś, kto nam pomoże. A życie jest krótkie, więc czy warto cierpieć, zadawać sobie ból i przy tym innym? Czasami niewinna rozmowa z osobą, która zrozumie i będzie mogła wyjaśnić niektóre sprawy, może zmienić nasze życie.

Jak uwolnić się od klątwy?


Zdejmowanie opętania z istoty ludzkiej, zwierząt, czy szlaku astralnego można wykonać bez wiedzy osoby opętanej. Wystarczy zlecenie osoby życzliwej. Można to uczynić ze zdjęcia lub planu mieszkania. Klątwy świadome można zatrzymać specjalnym rytuałem, który rozpuści kody w niej zawarte Należy dotrzeć do tego, jak została zadana, czy była to klątwa czarnej magii, czarnej tantry, pentagramu satanizmu, czy też hipnozy. Należy ustalić, jakie kody zostały użyte w danym rytuale i co zostało zasłonięte w danej osobie. Na wszystko jest rozwiązanie i uwolnienie jest możliwe, pod warunkiem, że osoba lub osoby objęte klątwą będą współpracować i poddadzą się specjalnemu rytuałowi oczyszczania i odczynienia klątwy.

Mapa BydgoszczProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - KLĄTWY I UROKI.RZUCANIE KLĄTW I UROKÓW.PROFESJONALNIE.MISTRZ MAGII.ODCZYNIANIE KLĄTW I UROKÓW,FATUM,NIEPOWODZEŃ,NIESZCZĘŚĆ,PECHA.


Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bydgoszcz City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj