GRECJA PÓŁNOCNA WYCIECZKA OBJAZDOWA 9 DNI AUTOKAR HB HOTELE 2*/3*

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez geotour2 (osoba prywatna) -

GRECJA PÓŁNOCNA WYCIECZKA OBJAZDOWA 9 DNI AUTOKAR HB HOTELE 2*/3*

Pełna treść ogłoszenia GRECJA PÓŁNOCNA WYCIECZKA OBJAZDOWA 9 DNI AUTOKAR HB HOTELE 2*/3*

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:
1 dzień wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię

2 dzień dalszy przejazd przez kraje tranzytowe, Macedonię lub Bułgarię, przyjazd do Grecji na Riwierę Olimpijską w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień śniadanie w hotelu, wycieczka na Meteory (postój w Dolinie Tembi, zwiedzanie kościółka Agia Paraskevi, źródełka Afrodyty, źródełka św. Paraskevi - patronki chorób oczu, postój w pracowni ikon bizantyjskich - możliwość zakupu ikon, zwiedzanie Klasztoru Wielkiego Meteora - Przemienienia Pańskiego), powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień śniadanie w hotelu, przejazd w kierunku Verginy, zwiedzanie grobowców królów macedońskich z okresu panowania Filipa macedońskiego oraz jego syna Aleksandra Macedońskiego, przejazd do Verii, gdzie przez długi czas przebywał Apostoł Paweł, w godzinach wieczornych powrót do hotelu , obiadokolacja, nocleg.

5 Dzień śniadanie w hotelu, przejazd do Salonik, zwiedzanie Białej Wieży, pomnika Aleksandra Wielkiego, Łuku Galeriusza z Rotondą, kościół Agia Sofia, kościół św. Dimitriosa, bazar w centrum miasta, przejazd w kierunku Półwyspu Chalkidiki, zakwaterowanie w hotelu na Półwyspie Chalkidiki lub w okolicach Salonik, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień śniadanie w hotelu, rejs statkiem wokół półwyspu Atos, jest to republika prawosławnych mnichów, którzy zamieszkują 20 klasztorów rozsianych po półwyspie, którego serce stanowi Święta Góra Athos z najwyższym wzniesieniem 2033 m npm., którą wg lokalnych wierzeń jej szczyt dotknęła Matka Boska. Prawo do odwiedzenia republiki mają wyłącznie mężczyźni po wcześniejszym uzyskaniu wizy. przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień śniadanie w hotelu, wyjazd na całodniową wycieczkę do Filippi i Kavali. Filippi to miasto zdobyte przez Filipa II Macedońskiego 356 r. p.n.e. od Traków i nazwane na cześć zdobywcy od jego imienia.
Miejsce to jest ściśle związane z Apostołem Pawłem, który w 49 roku przybył do Filippi i założył pierwszą wspólnotę chrześcijańską. Następnie przejazd do Kavali ciekawie, amfiteatralnie położonego miasta portowego, do którego przybył między innymi Św. Paweł podczas podróży podróży misyjnej do Grecji. przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień po śniadaniu, wyjazd w kierunku Polski, przejazd przez Bułgarię lub Macedonię, Serbię

9 dzień dalszy przejazd przez kraje tranzytowe, Węgry, Słowację, przyjazd do Polski w godzinach południowych (południe Polski) Zakończenie wycieczki.

Jeśli Cię zainteresuje nasza oferta prosimy o kontakt telefoniczny lub e - mailowy.

Mapa BydgoszczProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - GRECJA PÓŁNOCNA WYCIECZKA OBJAZDOWA 9 DNI AUTOKAR HB HOTELE 2*/3* ,1 550 zł


Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bydgoszcz City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj