Fajna praca + Twoja ambicja = dobra wypłata

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez rekrutacja18 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Fajna praca + Twoja ambicja = dobra wypłata

Ovista Group to firma, dla której największą wartością są ludzie. Dbamy o naszych pracowników, bo wiemy, że to dzięki nim znajdujemy się w tym miejscu, w którym jesteśmy. Dołącz do naszego zgranego zespołu. Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Co oferujemy?

- damy Ci pracę u nas zdobędziesz cenne doświadczenie, jeszcze bardziej wartościowe umiejętności i przede wszystkim pewne jak w banku pieniądze,

- zagwarantujemy Ci swobodę nasza firma otwarta jest od poniedziałku do piątku od 8 do 16, dostosowanie grafiku do Twoich indywidualnych potrzeb nie jest dla nas najmniejszym problemem, wszystkie weekendy masz wolne, a jeśli chcesz więcej zarobić, możesz od czasu do czasu popracować w sobotę. Zawsze masz wybór!

- zapewnimy Ci całą masę atrakcji nie lubisz się nudzić w pracy? My też nie! Z tego właśnie powodu przygotowujemy dla Was liczne konkursy oraz na różne sposoby dbamy o Wasze dobre samopoczucie. Wyznajemy zasadę, że zadowolony i wypoczęty pracownik to najlepszy pracownik!

Kogo szukamy?

- zatrudnimy osobę, która nie chce stać w miejscu, Twoja ambicja jest dla nas wyjątkowo ważna, to dzięki niej w naszym towarzystwie będziesz mógł/mogła zajść bardzo daleko,

- człowieka komunikatywnego, który nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktów ze swoimi rozmówcami,

- osoby, która godzinami rozmawia przez telefon i świetnie się w tej roli odnajduje,

- nie wymagamy doświadczenia i branżowej wiedzy wszystkiego nauczymy Cię na szkoleniu u nas w firmie, a po powrocie do domu zawsze masz wolne, to czas dla Ciebie!

Jakie będą Twoje zadania?

- telefoniczny kontakt z klientem,

- prezentowanie klientowi uczciwej i korzystnej dla niego oferty.

I NA TYM KONIEC!

CV przesyłajcie za pomocą formularza lub na adres mailowy.
Czekamy na Was! Jesteście nam bardzo potrzebni! :)

Mapa BydgoszczProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Fajna praca + Twoja ambicja = dobra wypłata

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję