Doradca Klienta Sieci Play

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez aleksandra.drezewska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Klienta Sieci Play

U nas Konsultanci mają najlepiej!

Doradca Telefoniczny sieci PLAY

Dotychczasowa praca nie daje Ci satysfakcji? Coś byś zmienił, ale jeszcze nie wiesz co?
Pomóż szczęściu i przyjdź do nas! Poznaj alternatywną formę sprzedaży telefonicznej.
Niech praca stanie się dla Ciebie przyjemnością!

Gwarantujemy konkretne i trafione bazy, rozbudowany wachlarz ofert handlowych, wysokie zarobki, szybki awans i przyjacielską atmosferę w firmie stworzonej przez doświadczonych handlowców.

A może jesteś w tej branży nowy? Nigdy tego nie robiłeś? Spróbuj! - wyszkolimy Cię, zapewnimy nieocenioną pomoc fachowców i łatwe projekty na start. I Ty zostań Liderem!

Kuszące, ale nadal nie jesteś pewny? Prześlij nam swoje CV a zaproszę Cię na niezobowiązujące spotkanie, na którym poznasz nasz zespół i miejsce, gdzie sukces czeka właśnie na Ciebie!

Jakich ludzi szukamy?

Zmotywowanych i nastawionych na sukces
Komunikatywnych i otwartych na ludzi
Z pozytywną energią
Chętnych na rozwój i awans

Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy. Podstawa to zaangażowanie!

Jakie zadania Tobie powierzymy?

Przedłużanie umów z obecnymi Klientami sieci Play
Przenoszenie numerów do sieci Play
Budowanie relacji z Klientami według standardów najszybciej rozwijającej się sieci w Polsce
Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

Co dajemy w zamian?

Liczne szkolenia pozwalające na ciągły rozwój kompetencji
Łatwe projekty na rozpoczęcie współpracy
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Przejrzystą ścieżkę kariery
Wysokie zarobki (podstawa + premie)
Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy- Twoje zdanie nie pozostanie bez echa
Nowoczesny sprzęt
Świetną atmosferę w dynamicznym zespole
Pracę w godzinach 8-16 pon-pt

Mapa BydgoszczProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Klienta Sieci Play

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję