Doradca klienta biznesowego - 12 zł/h

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez rekrutacja18 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca klienta biznesowego - 12 zł/h

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz realizacją dla lidera na rynku energetycznym innowacyjnego projektu sprzedaży energii elektrycznej poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

Zadania:

- proponowanie klientom BEZPŁATNEJ usługi, mającej na celu BEZKOSZTOWE obniżenie rachunków za prąd

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
- stawka: 12 zł brutto za godzinę czasu pracy + atrakcyjny system prowizyjny
- panel szkoleń wdrażających
- premie za polecenie osoby do pracy
- pracę w centrum Bydgoszczy w komfortowych warunkach

Wymagania:

- kreatywność i zaangażowanie w prezentowaniu rzetelnych ofert przyjaznych klientom
- komunikatywność i swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
- wysoka motywacja do pracy, entuzjazm i uczciwość
- profesjonalizm w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
- świadomość własnego potencjału i chęć rozwijania swoich umiejętności

Mapa BydgoszczProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca klienta biznesowego - 12 zł/h

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję