Doradca Finansowy

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez GRUPA FINANSOWA LATANOWICZ (firma) -


Pełna treść ogłoszenia Doradca Finansowy

Jeżeli posiadasz wykształcenie min. średnie, nie masz problemów z nawiązywaniem kontaktów, masz silną determinacje w osiąganiu nowych celów, cechuje cię kreatywność i zdolnośc do samodzielnej pracy - przyłącz się do nas i zostań:

Doradcą Finansowym

Z naszej strony otrzymasz:
profesjonalne szkolenia
sprawdzony system pracy, wsparcie IT
miłą i serdeczną atmosferę, brak limitów
bogatą ofertę (ubezpieczenia, kredyty bankowe, fundusze inwestycyjne, fundusze emerytalne)
możliwość indywidualnego rozwoju
współpracę opartym na wzajemnym partnerstwie
szansę zdobycia niezależności finansowej

Do obowiązków Doradcy Finansowego należy kontakt z klientami i przedstawianie im najlepszych ofert finansowych. Oferuje klientom doradztwo kredytowe, ale także produkty związane z inwestowaniem czy ubezpieczeniami. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, a klientom prezentujemy oferty tych, które mogą zaproponować najdogodniejsze warunki. Rolą doradcy finansowego jest przedstawienie zalet i wad poszczególnych propozycji, wytłumaczenie zawiłości prawnych i wybór spośród wielu ofert tych, które są najkorzystniejsze.
Najwięcej czasu doradca poświęca na osobisty kontakt z osobą zainteresowaną naszymi usługami. Praca doradcy to przede wszystkim spotkania z klientami. To praca dla osób lubiących kontakt z ludźmi i chcących im pomagać.
Spotkania z klientami to wielka zaleta pracy doradcy finansowego. Dobieranie właściwej oferty do potrzeb i możliwości klienta jest bardzo ciekawym i wciągającym zajęciem. Jednak nie jest to łatwe. Z dwóch powodów. Po pierwsze, trzeba dobrze poznać wiele dostępnych ofert, a po drugie trzeba nauczyć się rozmawiać z ludźmi.
Umiejętności interpersonalne są kluczową cechą decydującą o tym, czy doradca finansowy będzie dobrze wypełniał swoje obowiązki. Sztuką jest wzbudzić zaufanie klienta i pokazać, że rolą doradcy jest mu pomóc. Oprócz doskonałych umiejętności rozmowy, słuchania, ważne są też umiejętności prezentacji i negocjacji.

Mapa BydgoszczProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Finansowy


Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bydgoszcz City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj