Agent - Doradca nieruchomości. Praca stała lub dodatkowa

KONTAKT

Bydgoszcz - Dodane przez Biuro Obsługi Nieruchomości M-6 Paweł Warszawski (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Agent - Doradca nieruchomości. Praca stała lub dodatkowa

BIURO OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI M-6 zlokalizowane w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 103 podejmie współpracę z agentem nieruchomości- doradcą klienta. Mile widziani studenci studiów zaocznych na kierunkach związanych z administracją nieruchomościami lub studenci kierunków inżynierskich.

Obowiązki:
pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
prezentacja nieruchomości,
uczestnictwo w obsłudze formalno-prawnej transakcji
pozyskiwanie ofert ubezpieczeń majątkowych.

Od kandydatów oczekujemy:
komunikatywności,
zaangażowania,
odpowiedzialności,
dobrej organizacji pracy,
własnego samochodu,
umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych,
mile widziane doświadczenie w branży i znajomość lokalnego rynku nieruchomości.

Oferujemy:
zarobki uzależnione od efektów pracy!
elastyczne zatrudnienie (umowa zlecenie docelowo umowę o pracę lub inna)
szkolenia zawodowe,
dodatek paliwowy w początkowym okresie współpracy,
przyjazną atmosferę w pracy

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny 666-286-251 i przesłanie na adres pwarsz@M-6.pl swojego cv zawierającego klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Mapa BydgoszczProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Agent - Doradca nieruchomości. Praca stała lub dodatkowa

Polecane, ciekawe strony z Bydgoszczy. Prowadzisz serwis o Bydgoszczy lub zwiazany z Bydgoszcz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Moje Miasto Bydgoszcz !Zobacz stronę Portal informacyjny miasta Bydgoszcz !Zobacz stronę Bydgoski Rynek Nieruchomości !Zobacz stronę Bydgoskie centrum informacji !Zobacz stronę Portal internetowy Bydgoszczy !Zobacz stronę Bydgoska Gazeta Internetowa !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bydgoszczy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bydgoszcz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bydgoszczy: Chełmno ogłoszenia - Inowrocław darmowe ogłoszenia - Toruń ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Grudziądz sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję